Zvučnik stropni subwoofer FONESTAR SKY-8T-SUB 60WRMS 100V
FONESTAR SKY-8T-SUB je profesionalni stropni subwoofer dizajniran za proširenje niskofrekventnog odziva u 100V linijskim audio sistemima. Idealan je za komercijalne instalacije poput restorana, hotela, trgovina, konferencijskih sala i poslovnih prostora gdje je potreban puniji i snažniji zvuk.
Opremljen je sa 8” polipropilenskim wooferom koji pruža odličan bas odziv i stabilne performanse čak i pri kontinuiranom radu. Zahvaljujući integrisanom 100V transformatoru, moguće je birati različite nivoe snage prema potrebama instalacije.
SKY-8T-SUB koristi frameless low-profile aluminijsku masku otpornu na oksidaciju, sa mogućnošću bojanja i rotacije logotipa radi lakšeg uklapanja u enterijer. Ugrađeni anti-drop sistem, sigurnosna sajla i čvrsti montažni nosači sa worm-screw sistemom osiguravaju sigurnu i jednostavnu instalaciju.
Subwoofer posjeduje IP-44 zaštitu protiv prašine i vlage, što ga čini pogodnim za zahtjevnije instalacijske uslove. Quick-connect terminali omogućavaju brzo povezivanje kablova visoke provodljivosti.
Ključne prednosti:
• Profesionalni stropni subwoofer za 100V sisteme
• 8” polipropilenski woofer za snažan i dubok bas
• Više odabira snage: 60W / 40W / 20W @100V
• Mogućnost rada i na 8 Ohm
• Frameless low-profile aluminijska maska
• IP44 zaštita protiv prašine i vlage
• Anti-drop sigurnosni sistem za sigurniju montažu
• Quick-connect terminali za brzo povezivanje
• Idealan za restorane, hotele, trgovine i poslovne prostore
| Specifikacija | Vrijednost |
|---|---|
| Model | SKY-8T-SUB |
| Tip proizvoda | Stropni subwoofer |
| Snaga RMS | 60W RMS |
| Maksimalna snaga | 80W MAX |
| Zvučnik | 8” polipropilenski woofer |
| Frekvencijski odziv | 50-200 Hz (-10 dB) / 60-145 Hz (-3 dB) |
| Linijski sistem | 100V / 70V |
| Snage transformatora | 60W / 40W / 20W @100V 30W / 20W / 10W @70V |
| Impedansa | 166 Ohm / 250 Ohm / 500 Ohm / 8 Ohm |
| Osjetljivost | 88 dB @ 1W/1m (100 Hz) |
| Maks. SPL | 105 dB kontinuirano / 108 dB peak |
| Ugao pokrivanja | 170° |
| Crossover | Low-pass filter |
| Zaštita | IP44, IEC 60529 |
| Materijal | ABS (UV resistant) + aluminijska maska |
| Konektori | Quick-connect terminali |
| Radna temperatura | -20°C do +70°C |
| Temperatura skladištenja | 10°C do 40°C |
| Maksimalna vlažnost | 95% |
| Boja | Bijela (RAL 9003) |
| Dimenzije | 306 mm Ø x 125 mm |
| Ugradni otvor | 273 mm Ø |
| Maks. debljina stropa | 30 mm |
| Težina | 3.06 kg |
Povezani proizvodi
Zvučnik ugradni vodootporni Audac SSP500 20W
Zvučna kutija trosistemska Audac FX3.15 15”
Subwoofer stropni/ugradni Audac CELO8S
Zvučnik stropni/ugradni Audac CIRA724I
Zvučnik stropni/ugradni Audac CIRA524I/W
AUDAC CIRA524 je 2-way koaksijalni stropni zvučnik sa 5.25" wooferom i 1" visokotoncem, dizajniran za izuzetnu razumljivost govora i muzikalnost. Podržava 100 V linijske i 8 Ω sisteme, ima TwistFix™ bezokvirnu masku za brzu i čvrstu montažu te diskretan, moderan izgled – idealan za hotele, urede, retail i ugostiteljske objekte.
