ZVUČNIK ZIDNI BST EX5-WH 30W 8OHM
139,00 KM (uklj. 17% PDV)
BST EX5-WH je dvosistemski zidni instalacijski zvučnik (30 W RMS / 8 Ω) sa 5” wooferom i visokotoncem, namijenjen za pozadinsku muziku, konferencijske i komercijalne prostore.
BST EX5-WH je kompaktan instalacijski zvučnik projektovan za objekte gdje je potreban jasan i ugodan zvuk uz diskretan izgled. Zahvaljujući 2-way konstrukciji (woofer + dome tweeter) pruža uravnoteženu reprodukciju govora i muzike, što ga čini idealnim za urede, prodavnice, kafiće, recepcije i učionice.
Kućište od čvrste plastike otporne na UV zračenje i vlagu omogućava dugotrajan rad i u zahtjevnijim prostorima, dok uključeni zidni nosač omogućava jednostavnu montažu i pravilno usmjerenje zvuka. Zvučnik ima širok ugao pokrivanja i stabilan rad u instalacijskim sistemima razglasa.
Ključne prednosti
• 2-way zvučnik (5” woofer + 0.5” tweeter)
• Pogodan za pozadinsku muziku i govorne instalacije
• 30 W RMS / 120 W max snaga
• Široko pokrivanje zvuka (90° × 70°)
• Plastično kućište otporno na vlagu i UV
• Uključen zidni nosač za montažu
| Specifikacija | Vrijednost |
|---|---|
| Model | EX5-WH |
| Tip | Dvosistemski instalacijski zvučnik |
| Snaga | 30 W RMS / 120 W max |
| Impedancija | 8 Ω |
| Woofer | 5” (125 mm) |
| Tweeter | 0.5” (13 mm) dome |
| Frekvencijski odziv | 60 Hz – 18 kHz |
| Osjetljivost | 86 dB (1W/1m) |
| Maksimalni SPL | 102 dB kontinuirano / 108 dB peak |
| Ugao pokrivanja | 90° × 70° |
| Kućište | Plastika otporna na UV i vlagu |
| Montaža | Zidni nosač uključen |
| Dimenzije | 167 × 155 × 280 mm |
| Težina | 2.5 kg |
Povezani proizvodi
Zvučnik ugradni/stropni Audac MERO2 2” 20W
Zvučnik ugradni vodootporni Audac AWP06 6W
Zvučnik stropni/ugradni high-end Audac CELO8
Zvučnik stropni/ugradni high-end Audac CELO2
Zvučnik zidni Audac WX502MK2 100V
Zvučnik vanjski zidni AUDAC WX302MK2/O 100V
Zvučnik stropni/ugradni Audac CIRA524I/W
AUDAC CIRA524 je 2-way koaksijalni stropni zvučnik sa 5.25" wooferom i 1" visokotoncem, dizajniran za izuzetnu razumljivost govora i muzikalnost. Podržava 100 V linijske i 8 Ω sisteme, ima TwistFix™ bezokvirnu masku za brzu i čvrstu montažu te diskretan, moderan izgled – idealan za hotele, urede, retail i ugostiteljske objekte.
