Zvučnik stropni FONESTAR SKY-5T 12W/100V
FONESTAR SKY-5T je profesionalni stropni zvučnik sa integrisanim 100V linijskim transformatorom, dizajniran za pozadinsku muziku i glasovne instalacije u restoranima, hotelima, kancelarijama, trgovinama i drugim komercijalnim prostorima.
Opremljen je sa 5” polipropilenskim dual-cone zvučnikom koji pruža jasan i uravnotežen zvuk uz odličnu razumljivost govora i širok frekvencijski odziv. Zahvaljujući low-profile frameless dizajnu, lako se uklapa u moderne enterijere.
SKY-5T koristi 100V transformator sa više odabira snage za fleksibilnu integraciju u različite audio instalacije. Aluminijska maska otporna na koroziju može se bojati, dok se logo može ukloniti i rotirati prema potrebi instalacije.
Zvučnik posjeduje IP44 zaštitu protiv prašine i vlage, quick-connect terminale za brzo povezivanje, anti-fall sigurnosni sistem i stabilne stropne nosače za sigurniju i jednostavniju montažu.
Ključne prednosti:
• Profesionalni stropni zvučnik za 100V sisteme
• 5” dual-cone polipropilenski driver
• Snaga: 12W / 6W / 3W @100V
• IP44 zaštita protiv prašine i vlage
• Frameless low-profile aluminijska maska
• Quick-connect terminali za brzu instalaciju
• Anti-fall sigurnosni sistem
• Idealan za komercijalne audio instalacije
| Specifikacija | Vrijednost |
|---|---|
| Model | SKY-5T |
| Tip proizvoda | Stropni zvučnik sa 100V transformatorom |
| Snaga RMS | 12W RMS |
| Maksimalna snaga | 16W MAX |
| Zvučnik | 5” polipropilenski dual-cone driver |
| Frekvencijski odziv | 55-20.000 Hz (-10 dB) 70-20.000 Hz (-3 dB) |
| Linijski sistem | 100V / 70V |
| Snage transformatora | 12W / 6W / 3W @100V 6W / 3W / 1.5W @70V |
| Impedansa | 833 Ohm / 1.666 Ohm / 3.333 Ohm |
| Osjetljivost | 85 dB @ 1W/1m |
| Maks. SPL | 97 dB kontinuirano / 98 dB peak |
| Ugao pokrivanja | 90° @1kHz (-6 dB) |
| Zaštita | IP44, IEC 60529 |
| Materijal | ABS (UV resistant) + aluminijska maska |
| Konektori | Quick-connect terminali |
| Radna temperatura | -20°C do +70°C (48 h) |
| Temperatura skladištenja | 10°C do 40°C |
| Maksimalna vlažnost | 95% |
| Boja | Bijela (RAL 9003) |
| Dimenzije | 214 mm Ø x 85 mm |
| Ugradni otvor | 180 mm Ø |
| Maks. debljina stropa | 30 mm |
| Težina | 0.8 kg |
Povezani proizvodi
Zvučnik ugradni/stropni Audac MERO2 2” 20W
Zvučnik stropni/ugradni s kućištem Audac CALI424 4”
Subwoofer stropni/ugradni Audac CELO8S
Zvučnik stropni/ugradni Audac CIRA824I
Zvučnik stropni/ugradni Audac CIRA524I/W
AUDAC CIRA524 je 2-way koaksijalni stropni zvučnik sa 5.25" wooferom i 1" visokotoncem, dizajniran za izuzetnu razumljivost govora i muzikalnost. Podržava 100 V linijske i 8 Ω sisteme, ima TwistFix™ bezokvirnu masku za brzu i čvrstu montažu te diskretan, moderan izgled – idealan za hotele, urede, retail i ugostiteljske objekte.
