Zvučnik stropni FONESTAR SKY-8T 20W/100V
170,00 KM (uklj. 17% PDV)
FONESTAR SKY-8T je profesionalni stropni zvučnik sa integrisanim 100V linijskim transformatorom, dizajniran za pozadinsku muziku i glasovne instalacije u restoranima, hotelima, trgovinama, kancelarijama i drugim komercijalnim prostorima.
Opremljen je sa 8” polipropilenskim dual-cone zvučnikom koji pruža snažan i uravnotežen zvuk uz dobru reprodukciju muzike i govora. Zahvaljujući frameless low-profile dizajnu, zvučnik se elegantno uklapa u moderne enterijere.
SKY-8T koristi 100V / 70V transformator sa više odabira snage za fleksibilnu integraciju u različite audio instalacije. Aluminijska maska otporna na koroziju može se bojati, dok se logo može ukloniti i rotirati prema potrebama instalacije.
Zvučnik posjeduje IP44 zaštitu protiv prašine i vlage, quick-connect terminale za brzo povezivanje, anti-fall sigurnosni sistem i stabilne stropne nosače za sigurniju i jednostavniju montažu.
Ključne prednosti:
• Profesionalni stropni zvučnik za 100V sisteme
• 8” dual-cone polipropilenski driver
• Snaga: 20W / 10W / 5W @100V
• IP44 zaštita protiv prašine i vlage
• Frameless low-profile aluminijska maska
• Quick-connect terminali za brzu instalaciju
• Anti-fall sigurnosni sistem
• Idealan za komercijalne audio instalacije
| Specifikacija | Vrijednost |
|---|---|
| Model | SKY-8T |
| Tip proizvoda | Stropni zvučnik sa 100V transformatorom |
| Snaga RMS | 20W RMS |
| Maksimalna snaga | 27W MAX |
| Zvučnik | 8” polipropilenski dual-cone driver |
| Frekvencijski odziv | 40-15.000 Hz (-10 dB) 90-15.000 Hz (-3 dB) |
| Linijski sistem | 100V / 70V |
| Snage transformatora | 20W / 10W / 5W @100V 10W / 5W / 2.5W @70V |
| Impedansa | 500 Ohm / 1.000 Ohm / 2.000 Ohm |
| Osjetljivost | 88 dB @ 1W/1m |
| Maks. SPL | 103 dB kontinuirano / 105 dB peak |
| Ugao pokrivanja | 90° @1kHz (-6 dB) |
| Zaštita | IP44, IEC 60529 |
| Materijal | ABS (UV resistant) + aluminijska maska |
| Konektori | Quick-connect terminali |
| Radna temperatura | -20°C do +70°C (48 h) |
| Temperatura skladištenja | 10°C do 40°C |
| Maksimalna vlažnost | 95% |
| Boja | Bijela (RAL 9003) |
| Dimenzije | 306 mm Ø x 114 mm |
| Ugradni otvor | 273 mm Ø |
| Maks. debljina stropa | 30 mm |
| Težina | 1.7 kg |
Povezani proizvodi
Zvučnik viseći sfera Audac ASP20 20W
Zvučnik stropni/ugradni s kućištem Audac CALI660 6”
Subwoofer pasivni velike snage Audac FX1.18 18”
Zvučnik zidni Audac WX502MK2 100V
Zvučnik stropni/ugradni Audac CIRA524I/W
AUDAC CIRA524 je 2-way koaksijalni stropni zvučnik sa 5.25" wooferom i 1" visokotoncem, dizajniran za izuzetnu razumljivost govora i muzikalnost. Podržava 100 V linijske i 8 Ω sisteme, ima TwistFix™ bezokvirnu masku za brzu i čvrstu montažu te diskretan, moderan izgled – idealan za hotele, urede, retail i ugostiteljske objekte.
