Zvučnik zidni/plafonski nadgradni FBT WCS 650 10W/100V
85,00 KM (uklj. 17% PDV)
FBT WCS 650 je profesionalni nadgradni zvučnik sa 6.5” fullrange driverom, namijenjen za 100V linijske sisteme i montažu na zid ili plafon. Idealan je za urede, škole, trgovine i javne prostore gdje su potrebne jasne najave i pozadinska muzika.
FBT WCS 650 je profesionalni nadgradni zvučnik namijenjen za 100V linijske sisteme, sa mogućnošću montaže na zid ili plafon. Opremljen je sa 6.5” fullrange driverom, što ga čini odličnim rješenjem za reprodukciju govora i pozadinske muzike u komercijalnim i javnim prostorima.
FBT WCS 650 pripada seriji površinski montiranih instalacionih zvučnika koji omogućavaju brzu i jednostavnu montažu, uz uštedu vremena i troškova instalacije. Idealan je za primjene u uredima, školama, trgovinama, hodnicima i sličnim objektima gdje su potrebne jasne najave i povremena pozadinska muzika.
Zvučnik koristi 70V/100V multitap linijski transformator sa odabirom snage 10 / 5 / 2.5 W, što omogućava jednostavno uklapanje u različite razglasne sisteme. Zahvaljujući 6.5” fullrange driveru, osigurava pouzdanu i razumljivu reprodukciju zvuka u svakodnevnim instalacionim aplikacijama.
Kućište i rešetka izrađeni su od ABS materijala, a spring clamp sistem montaže omogućava sigurnu i praktičnu instalaciju. Zbog male težine i kompaktnog formata, model WCS 650 je vrlo praktičan izbor za diskretne nadgradne audio instalacije.
Ključne prednosti:
• Nadgradni zvučnik za montažu na zid ili plafon
• 6.5” fullrange driver za jasan i razumljiv zvuk
• 70V / 100V multitap transformator
• Odabir snage 10 / 5 / 2.5 W
• ABS kućište i rešetka male težine
• Brza i jednostavna instalacija pomoću spring clamp sistema
• Idealan za urede, škole, trgovine i javne prostore
| Specifikacija | Vrijednost |
|---|---|
| Model | FBT WCS 650 |
| Tip | Nadgradni zvučnik |
| Konfiguracija | 1 way |
| Driver | 6.5” fullrange |
| Linijski ulaz | 100 V |
| Transformer taps | 10 / 5 / 2.5 W |
| Frekvencijski odziv | 80 – 18.000 Hz |
| Osjetljivost (@1W/1m) | 93 dB |
| Nominalna snaga | 10 W |
| Maksimalni SPL (cont/peak) | 103 / 106 dB |
| Materijal kućišta | ABS |
| Materijal rešetke | ABS |
| Dimenzije | Ø265 x 85 mm |
| Neto težina | 1.20 kg |
| Montaža | Zidna ili plafonska |
